Χρύσα Ντεβέ
Η Χρύσα είναι πτυχιούχος του τμήματος Εφαρμοσμένων Μαθηματικών του Πανεπιστημίου Κρήτης και είναι μεταπτυχιακή φοιτήτρια στο ΕΑΠ : « Εκπαίδευση Ενηλίκων». Έχει πιστοποιημένη γνώση γλώσσας Braille. Επίσης, έχει παρακολουθήσει σεμινάριο 540 ωρών «Ειδική Αγωγή και Εκπαίδευση» του Πανεπιστήμιο Αιγαίου.
Ερμίνα Ντζέρου
Η Ερμίνα είναι Πτυχιούχος του τμήματος Μαθηματικών του Εθνικού και Καποδιστριακού Πανεπιστημίου Αθηνών. Είναι κάτοχος μεταπτυχιακού ” MSC Φιλοσοφία και Διοίκηση” του Εθνικού και Καποδιστριακού Πανεπιστημίου Αθηνών.